şєкєя нєρѕι¢ιℓєя
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

şєкєя нєρѕι¢ιℓєя

şєкєя нєρѕι¢ιℓєя ѕιтєѕι

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  

HEPSİYE İFTİRA ATTI

YazarMesaj
[ pofuduq =]
Deli Dolu Adminimiz Princéss Tuğba
Deli Dolu Adminimiz Princéss Tuğba
[ pofuduq =]

Kadın Mesaj Sayısı : 1585
Site güzel mi :))) : Site zaten bn :) Ve bnce bnm sitem muhteşem
Sence sitede eksiklikler varmı varsa neler :))) : bnce sitede hiçbir eksiklik yok...
Hobiler : Dans etmek , müzik dinlemek
Neden HEPSİ : Çünki onlar mükemmel
HEPSİ olmasaydı hangi ünlü olurdu senin için : 4yüz
İsmin:))) : Tugba
Lakap:))) : tubiş
Hangi HEPSİ kızı:))) : HEPSİYE İFTİRA ATTI Kopyas2jrue3ko2

HEPSİYE İFTİRA ATTI Empty
MesajKonu: HEPSİYE İFTİRA ATTI   HEPSİYE İFTİRA ATTI EmptyPtsi Eyl. 08, 2008 12:57 am

12 yaşında bir kız grup hepsi ye ''bu grup hepsi üyeleri sigara içio.ayrıca içtikten sora da parfüm sıkmayı unutuyo. iirenç kokuyo. sevmiyorum zaten onlarıı'' dedi. Grup Hepsi bu laflara çok sinirlendi ve şöyle bir gönderme yaptı:
- sigara içmiyoruz. ayrıca bizi sevmiyorsan da bize hakaret etmek
çözüm değildir! 4YÜZ FANI olabilirsin... fakat artık bizim fanlarımızı rahatsız etmeye,bize ve onlara hakaret etmeye hakkın yok! bir sorun konuşularak çözülür ve bu böyle devam eder! artık sizinle konuşulmuyor! diyen GRUP HEPSİ üyeleri kıza çok kızdıklarını bir daha böyle haber duymak istemediklerini söylediler. aynı zamanda bir röpörtajda :
RÖPÖRTAJCI: Size gelen 4yüz fanlarından hakaretler var. ne diyorsunuz bu duruma?
EREN: Ben artık böyle şeyleri takmıyorum,umarsamıyorum. Bizi seven sever,sevmeyen ise bizimle uğraşmasın lütfen..
CEMRE: Evet gerçekten bende çok sıkıldım. Lütfen bize hakaret etmeyi bırakın 4YÜZ FANLARI!
YASEMİN: Ben yorum yapmak istemiyorum! ama bizi rahatsız ediyorlar...
GÜLÇİN: LÜTFEN BİZE HAKARET ETMEYİNİZ!!
http://tekgruphepsi.niceboard.biz

HEPSİYE İFTİRA ATTI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-