şєкєя нєρѕι¢ιℓєя
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

şєкєя нєρѕι¢ιℓєя

şєкєя нєρѕι¢ιℓєя ѕιтєѕι

AnasayfaAnasayfa  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  

hepsinin birbiri hakkındaki düşünceleri

YazarMesaj
[ pofuduq =]
Deli Dolu Adminimiz Princéss Tuğba
Deli Dolu Adminimiz Princéss Tuğba
[ pofuduq =]

Kadın Mesaj Sayısı : 1585
Site güzel mi :))) : Site zaten bn :) Ve bnce bnm sitem muhteşem
Sence sitede eksiklikler varmı varsa neler :))) : bnce sitede hiçbir eksiklik yok...
Hobiler : Dans etmek , müzik dinlemek
Neden HEPSİ : Çünki onlar mükemmel
HEPSİ olmasaydı hangi ünlü olurdu senin için : 4yüz
İsmin:))) : Tugba
Lakap:))) : tubiş
Hangi HEPSİ kızı:))) : hepsinin birbiri hakkındaki düşünceleri Kopyas2jrue3ko2

hepsinin birbiri hakkındaki düşünceleri Empty
MesajKonu: hepsinin birbiri hakkındaki düşünceleri   hepsinin birbiri hakkındaki düşünceleri EmptyC.tesi Eyl. 20, 2008 8:39 pm

Yasemin: Gülçin çok güzel resim çizerdi.Resim silgisi,resim kelemi hatta 10 tane resim defteri alırdı bir yılda.Çok da tombikti.Bir sürü test kitabi alırdı her gün getirirdi.Resmen kendine eziyet çektiriyordu.Bu arada her ders için ayrı kalemi,silgisi fln olurdu.İsraf yani Bir de çok tembeldi ama ders bakımından değil.Her şeyini ben taşırdım.Bir gün ben tuvalete gitcem sen şunları otobüse koyuver dedi.İçinde 100 bin tane şey vardı.Ama yetişemedi ve eşyaları gideceği yere bıraktık Eren ve Cemreyle.Dönüşte gördük onu az kalsın boğuyorduk

Gülçin: Yasemin de çok uyuşuk ve unutkandı.Ödevlerini hep okulda yapardı.Hiç yazı yazmayı sevmezdi.Hep Cemre yazardı onun yerine.Bir de hep bizi rezil ederdi

Cemre: Ben Erenden bahsedeceğim.Gülçin test kitabı alıyordu hep ama o çok gereksiz bulurdu.Anlamadığı konudan hemen özel ders alırdı.Her lafımı veya lafımızı eleştirirdi.Ama bize bir gün tiner attıktan sonra sus pus oldu

Eren: Cemre tam bir inekti.Hep ders çalışırdı.Yazı yazmayı ve okumayı çok severdi.Ödev yapmaya da bayılırdı.Hep daha çok ödev isterdi sınıftakiler ona kızardı 13 yaşındaykan fln renkli kalem krizi tutmuştu hep alıyordu Replerimi isterim.
http://tekgruphepsi.niceboard.biz

hepsinin birbiri hakkındaki düşünceleri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» en iyi olan grup